İŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ

Şirketimiz bünyesindeki uzman sağlık personelimizle iş yerinizin tüm iş sağlığı ihtiyaçlarını karşılalayacak hizmetleri verimli, hızlı ve güvenilir biçimde sunuyoruz. Uzmanlarımız, Ağır ve Tehlikeli İşler Raporu ile İşe Giriş ve Periyodik Muayene hizmetlerinin yanında İş Sağlığı Danışmanlık Hizmetleri ve Temel İş Sağlığı Eğitimleri konularında da sizin yanınızda.

Firmamızca yürütülen iş sağlığı hizmetleri:
  • İş Sağlığı Hizmeti
  • Ağır ve Tehlikeli (Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çalışabilir) Raporu
  • İşe Giriş Muayenesi ve Periyodik Muayeneler
  • Temel İş Sağlığı Eğitimi
  • Danışmanlık Hizmetleri

 

HİZMET SÜRESİ HESAPLAMA

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetleri, iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri ve diğer sağlık personeli tarafından yürütülür. İşyerlerinizin bu personelin hangisinden ne kadar süre hizmet alması gerektiği yönetmeliklerle belirlenmiştir.

Devamını oku...

 

NACE KODLARI / TEHLİKE SINIFLARI

NACE Kodunuz, İSG Hizmetleri bakımından tâbi olacağınız kuralların ve bu kapsamda hizmet sürelerinizin belirlenmesi bakımından önemlidir. Kanun kapsamındaki tehlike sınıflarından hangisinde faaliyet gösterdiğinizin bilinmesi için NACE Kodunuzun bilinmesi gerekir.

Devamını oku...

 

İSG CEZALARI

İşyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yerine getirmek zorunda oldukları yasal sorumlulukların yerine getirilmemesi ciddi para cezalarına neden olur. Her yıl yeniden değerleme oranına göre yeniden belirlenen bu cezalarla karşı karşıya kalmamak için lütfen İSG yükümlülüklerinizi yerine getirin.

Devamını oku...